Lekcja w klasie V

Utworzono dnia 23.03.2017

W ramach programu "Wybieram wodę" odbyła się lekcja w klasie V, na której uczniowie wykonywali smakowe wody.

Działania programu będą zwracać szczególną uwagę na to, jak ważną rolę w zachowaniu zdrowia odgrywa prawidłowe nawodnienie organizmu. Ważnym elementem projektu jest promocja ochrony naturalnych zasobów wodnych, które chronią nas przed deficytem niezbędnego składnika diety. Program „Wybieram wodę” ma na celu promocję korzyści płynących z picia wody, zarówno wodociągowej, jak i butelkowanej. Edukacja z zakresu prawidłowego nawodnienia organizmu prowadzona również będzie w kontekście prawidłowo zbilansowanej diety. Co więcej,  działania w ramach programu mają podkreślać rolę wody nie tylko w zachowaniu zdrowia, ale także w środowisku, gospodarce, przemyśle i rolnictwie.

"Wybieram wodę" w klasie V

Utworzono dnia 23.03.2017, 20:59