Czytamy z Sercem

W Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Adamowie zakończyła się z sukcesem Ogólnopolska Akcja Czytelnicza Czytamy z Sercem ❤
W dniach 29.09 - 05.10 odbył się cykl zajęć w klasach I, II, IV, V i VI podczas których czytaliśmy teksty literackie o tematyce serca, oglądaliśmy prezentacje dotyczące pracy serca i układu krwionośnego oraz wykonaliśmy prace plastyczne dotyczące budowy sercca. Uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda ludzki układ krwionośny, dowiedzieć się, co robić, aby być zdrowym i dbać o swoje serce. Mieli nawet okazję zmierzyć sobie ciśnienie i puls. To były bardzo pożyteczne zajęcia i niewątpliwie za rok znowu włączymy się w tę wspaniałą akcję. Koordynatorkami działań były panie: Katarzyna Wlazłowska i Anna Wacińska. W akcję zaangażowały się także Monika Dziuba-Łucka, Katarzyna Kaszycka.