Warsztaty psychoedukacyjne dla klasy I

Utworzono dnia 27.03.2024

W klasie I szkolna psycholog, pani Daria Starzomska zorganizowała warsztaty psychoedukacyjne zatytułowane "Mali odkrywcy". Przyniosły one wiele korzyści w rozwoju dziecięcych umiejętności społecznych. Podczas tych zajęć, uczniowie zostali zaproszeni do wirtualnej podróży na dalekie morza, gdzie mieli za zadanie odkryć nowy ląd i ustalić podział zadań na wyspie. Ta kreatywna zabawa nie tylko dostarczyła dzieciom wielu emocji, ale również skutecznie ćwiczyła ich umiejętności interpersonalne.

Praca w zespołach i parach podczas różnorodnych ćwiczeń była świetnym sposobem na doskonalenie współpracy i komunikacji. Uczniowie uczyli się wyrażać swoje potrzeby oraz rozumieć potrzeby innych, co jest kluczowe dla budowania zdrowych relacji międzyludzkich. Ponadto, atmosfera bezpieczeństwa i zaufania, jaka panowała podczas warsztatów, sprzyjała otwartej wymianie myśli i pomysłów.

Rozwijanie umiejętności korzystania z wyobraźni również odegrało istotną rolę podczas tych zajęć. Dzieci mogły swobodnie eksplorować różne scenariusze i pomysły, co sprzyjało ich kreatywności i rozwijaniu zdolności myślenia w sposób elastyczny.

Warsztaty psychoedukacyjne "Mali odkrywcy" nie tylko dostarczyły dzieciom wspaniałej zabawy, ale również skutecznie przyczyniły się do ich wszechstronnego rozwoju, zarówno pod względem społecznym, jak i emocjonalnym.

Warsztaty psychoedukacyjne dla klasy I

Utworzono dnia 27.03.2024, 10:00

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.