Wycieczka klas młodszych

Utworzono dnia 26.09.2023

22 września klasy 0-III z naszej szkoły wybrały się na wycieczkę do ZOO "Leśne Zacisze ''. Uczniowie podziwiali różne gatunki zwierząt i ptaków pochodzących z różnych kontynentów i dowiadywały się ciekawych informacji na ich temat. Dużą atrakcją była możliwość karmienia niektórych mieszańców ZOO. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawił, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na długo zapiszą się w pamięci uczniów jako niezwykle interesująca lekcja przyrody. Czas wolny po zwiedzaniu maluchy wykorzystały na beztroską rozrywkę na placu zabaw. Pobyt w ZOO dostarczył dzieciom wiele niezwykłych wrażeń i radości. Wycieczkę zorganizowała Katarzyna Bernaciak, uczestniczyły w niej również Monika Dziuba - Łucka, Patrycja Wakiewicz i Małgorzata Bednarska.

Wycieczka klas młodszych

Utworzono dnia 26.09.2023, 09:11