Wycieczka klas młodszych

Utworzono dnia 06.06.2022
W dniu 27 maja klasy 0-3 z naszej szkoły uczestniczyły w wycieczce realizowanej w ramach programu"Poznaj Polskę". Młodzi turyści najpierw udali się do Zagnańska, gdzie zobaczyli majestatyczny i zarazem najstarszy w Polsce dąb "Bartek". Wysłuchali ciekawej historii zarówno o tym drzewie jak i o samym Zagnańsku oraz okolicznych miejscowościach. Kolejnym miejscem na trasie wycieczki było Podzamcze Chęcińskie. Podróżnicy odwiedzili Centrum Leonardo, w którym czekała na nich moc atrakcji, naukowych eksperymentów i zabawy. Potem młodzi odkrywcy trafili do Geoparku, gdzie musieli podjąć się poważnej misji. Musieli wykonać wiele trudnych zadań, by dotrzeć do Kina 5D, w którym czekała ich nagroda: ciekawy seans filmowy. Ostatnią atrakcją był spacer po barwnym i pełnym pięknych roślin ogrodzie botanicznym. Młodzi podróżnicy wrócili z wycieczki pełni wrażeń.
Wycieczkę zorganizowała pani Katarzyna Bernaciak. Udział w niej wzięły także panie: Monika Dziuba-Łucka i Patrycja Walkiewicz.

Wycieczka klas młodszych

Utworzono dnia 06.06.2022, 18:10