Utworzono dnia 30.11.2023

Nasza szkoła tradycyjnie włączyła się w XIII już edycję akcji edukacyjnej Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klasy II oraz klas IV-VIII na lekcjach matematyki i języka angielskiego zmagali się z różnymi zadaniami matematycznymi i logicznymi, które miały sprawdzić ich znajomość tabliczki mnożenia. Nie zabrakło też ulubionego przez uczniów escape room'u. We wszystkich zaangażowanych w akcję klasach odbyły się konkursy na klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia oraz egzaminy zakończone przyznaniem specjalnego certyfikatu. Ze względu na zbliżające się Andrzejki były wróżby z Tabliczką Szczęścia. Przedstawiciele Szkolnego Samorządu Uczniowskiego w ramach akcji "Młodsi sprawdzają starszych" przeegzaminowali z tabliczki mnożenia nauczycieli i pracowników szkoły. Wszyscy wyszli z tej próby zwycięsko. Koordynatorkami działań były panie: Katarzyna Pocheć, Małgorzata Kusiak-Wiecha, Katarzyna Bernaciak, Edyta Chodzyńska i Sylwia Pacek.

Utworzono dnia 30.11.2023, 16:32

Wszystkich: 19314