Świąteczne konkursy SSU

Utworzono dnia 02.01.2024

Szkolny Samorząd Uczniowski wraz ze swoimi opiekunkami: Edytą Chodzyńską i Katarzyną Kaszycką zorganizował dwa świąteczne konkursy. Pierwszy dotyczył samodzielnego wykonania bombki choinkowej, drugi z kolei polegał na wykonaniu najdłuższego łańcucha choinkowego w określonym czasie.

W konkursie na najpiękniejszą bombkę w kategorii grupy przedszkolnej pierwsze miejsce zdobyli Wojciech Molga i Wojciech Faleńczak. Drugie miejsce zajęli Aleksandra Wolska i Maciej Kozera. Trzecie miejsce przypadło Julii Wójtowicz i Dagmarze Orczyk. Jury przyznało także wyróżnienia Katarzynie Głowackiej, Julianowi Zaczkowi i Alanowi Kowalskiemu.

W kategorii klas I-II pierwsze miejsce otrzymali Adam Sepioło i Anna Bednarska. Drugie miejsce zajęli Jakub Wzorek i Blanka Łucka. Trzecie miejsce przypadło Mai Wójcik, Darii Wójtowicz i Lenie Zaborskiej.

W kategorii klas IV-VIII pierwsze miejsce zdobyli Gabriela Łucka i Radosław Paterek. Drugie miejsce zajęli Filip Kozera i Sebastian Szewczyk. Trzecie miejsce przypadło Mikołajowi Głowackiemu i Dominikowi Molendzie. W tej kategorii również były wyróżnienia, które otrzymali Kacper Kurek, Artur Bujnowski i Jakub Żelazny.

W konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy uczniowie zostali podzieleni na dwa zespoły: klasy V-VI i klasy VII-VIII. Obie grupy w określonym czasie musiały stworzyć łańcuch choinkowy z przygotowanych wcześniej pasków papieru. Po dokładnym zmierzeniu okazało się, że oba łańcuchy są jednakowej długości. Pani dyrektor Teresa Szymczak, nagrodziła wszystkich uczestników konkursu słodkościami. Kolorowe łańcuchy ozdobiły choinki stojące przed wejściem do szkoły.

Świąteczne konkursy SSU

Utworzono dnia 02.01.2024, 10:08