Sukces w konkursie informatycznym

Utworzono dnia 24.05.2021

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Adamowiewzięli udział w XIV edycji Powiatowego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych powiatu starachowickiego organizowanej przez ZSZ w Starachowicach.

Zadaniem uczestników było przygotowanie i przesłanie do organizatora pracy multimedialnej na temat: „Zawody przyszłości”. Mógł to być film, zwykła prezentacja lub strona internetowa. Zadanie nie należało wcale do łatwych, bo wiązało się z samodzielnym wyszukiwaniem licznych informacji. Jednak dwójka uczniów: Patrycja Zapała i Mateusz Woszczak podjęli się jego wykonania. Ich prace znalazły się w finale konkursu, a na uroczystym podsumowaniu, które miało miejsce 21 maja okazało się, że Mateusz Woszczak otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu naszemu uczniowi, a obojgu uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

Uczniowie zostali przygotowani do konkursu przez nauczycielkę inofrmatyki, Katarzynę Wlazlowską.

Sukces w konkursie informatycznym

Utworzono dnia 24.05.2021, 08:42