Maluchy w Kinie Helios

Utworzono dnia 11.03.2017

W dniu 3 marca uczniowie klas 0 – III ze Szkoły Podstawowej w Adamowie udali się na spotkanie w starachowickim Kinie Helios. Był to Dzień Kobiet i Mężczyzn dla najmłodszych połączony z projekcją filmu „Balerina”. Spotkanie zaczęło się od różnych gier i zabaw sprawnościowych. Następnie dzieci dostały zadanie do wykonania. Dziewczynki miały zrobić spódniczkę baleriny z jednorazowych reklamówek, a chłopcy robota z kartonowych pudeł. Ta zabawa przybliżyła dzieciom zasady recyclingu. Było też wiele różnych konkursów z nagrodami. Każdy uczestnik spotkania był zadowolony. Na koniec dzieci obejrzały film „Balerina”.

Organizatorem wycieczki była pani Katarzyna Bernaciak. Udział w niej wzięły także wychowawczynie klas 0 i I: Małgorzata Kusiak i Renata Ślęzak oraz Anna Franczyk.

Maluchy w Kinie Helios

Utworzono dnia 11.03.2017, 20:40

W dniu 3 marca klasy 0-III wybrały się do Kina Helios...

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 19381