Konkursy z okazji Dnia Nauczyciela

Utworzono dnia 13.10.2020

Z okazji Dnia Nauczyciela w Szkole Podstawowej w Adamowie zostały zorganizowane dwa konkursy. PanieMonika Dziuba – Łucka i Katarzyna Kaszycka i Anna Wacińska zorganizowały konkurs plastyczny na portret wychowawcy lub innego nauczyciela. W kategorii „zerówka” I miejsce zdobyła Blanka Łucka, II miejsce ex aequo zajęli Miłosz Stefański i Jan Osiński, a III miejsce Adam Piotrowski. Wyróżnienia trafiły do Leny Zaborskiej oraz Kornela i Marcela Łukaskich. W klasie I zwyciężyli ex aequo Laura Piotrowska i Filip Zaborski, II miejsce zajął Kacper Kurek, a III miejsce ex aequo Hanna Paprot i Błażej Stefański. W klasie II nagrodę zdobyła Gabriela łucka, a w klasie VI Karolina Sarna.

Drugi konkurs z okazji Dnia Nauczyciela był konkursem literackim. Zorganizowały go panie: Edyta Chodzyńska i Małgorzata Kusiak – Wiecha. Uczestnicy mieli napisać wiersz o nauczycielu. W kategorii klas młodszych I miejsce zajął Kacper Kurek z klasy I, II miejsce Gabriela Łucka z klasy II, a III miejsce Błażej Stefański z klasy I. W kategorii klas starszych I miejsce przypadło Emilii Piętak z klasy VI, a II miejsce Dawidowi Cholewińskiemu z klasy VII.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach! Prace można podziwiać w szkolnej galerii na korytarzu.

Konkursy z okazji Dnia Nauczyciela

Utworzono dnia 13.10.2020, 17:33

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 19363