Dzień Rodziny

Utworzono dnia 09.06.2023

Dzień Mamy i Taty jest jednym z piękniejszych i najbardziej wzruszających świat w roku. 26 maja w naszej szkole odbyła się ta wyjątkowa uroczystość. Tego dnia nie zabrakło pięknych słów i poruszających wzruszeń. W tle barwnej, kwiatowej dekoracji dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III prezentowały wiersze, uczuciowe piosenki, rytmiczne tańce oraz humorystyczne skecze. Niezwykle wymownym akcentem była prezentacja rodzinnych zdjęć naszych uczniów, podczas której wszyscy mogli wysłuchać śpiewu dziewczynek z klasy IV. Po wszystkich występach, dzieci wręczyły swoim ukochanym rodzicom samodzielnie przygotowane upominki, dziękując tym za codzienną miłość, troskę i opiekę. Uroczystość przebiegła w miłej oraz ciepłej atmosferze i na pewno na długo zostanie w pamięci dzieci i rodziców. Dzień Mamy i Taty przygotowały panie: Monika Dziuba- Łucka, Katarzyna Bernaciak, Katarzyna Kaszycka, Patrycja Walkiewicz i Małgorzata Bednarska.

Dzień Rodziny

Utworzono dnia 09.06.2023, 08:30