Dzień Mamy i Taty 2017

Utworzono dnia 01.06.2017

W Szkole Podstawowej w Adamowie Dzień Mamy i Taty połączony został w jedną uroczystość i obchodzony dnia 26 maja. Do szkoły zostali zaproszeni rodzice wszystkich uczniów.

Ze względu na to, że wielu rodziców ma dzieci w różnych klasach, poczęstunek dla nich przygotowano na sali gimnastycznej, gdzie jednocześnie mogli oglądać popisy aktorskie swoich pociech. Występy rozpoczęły klasy 0 i I przygotowane przez wychowawczynie: Małgorzatę Kusiak i Renatę Ślęzak. Maluchy oprócz życzeń i wierszy zaprezentowały skocznego krakowiaczka. Dzieci z klasy II i III pod kierunkiem wychowawczyni, Katarzyny Bernaciak zadeklamowały wiersze i zaśpiewały piosenkę na cześć mam i tatusiów. Następnie zaprezentowali się uczniowie klas IV – V przygotowani przez swoje wychowawczynie: Krystynę Kwiecień i Iwonę Kozdębę oraz klasa VI pod opieką pani Karoliny Matusiewicz. Szczególną uwagę zwróciła klasa V, występująca w przebraniach postaci z bajek. Występy uatrakcyjniły układy taneczne dziewczynek z klas V i VI przygotowanych przez panią Edytę Chodzyńską .

Uroczystość zakończyła dyrektor szkoły, Teresa Szymczak, która złożyła rodzicom życzenia z okazji ich święta.

Rodzice bawili się doskonale i byli bardzo zadowoleni z tego dnia spędzonego w szkole w towarzystwie swoich dzieci.

Wszystkich: 19305