Utworzono dnia 26.09.2023
W dniu 15 września w naszej szkole obchodziliśmy ,,Dzień Kropki". To nietypowe święto, uczy młodych ludzi wsłuchiwać się w siebie, odkrywać własne, niepowtarzalne talenty i budować poczucie wartości.
Uczniowie klas I i II wspólnie z paniami: Moniką Dziubą-Łucką i Katarzyną Bernaciak wzięli udział w wielu zabawach, wykonując różne zadania, których główną bohaterką była kropka. Obie klasy obejrzały film opowiadający historię Dnia Kropki.
Klasa II wykonała przepiękne "kropkowe sowy". Na buziach uczennic i uczniów zagościły zabawne, samoprzylepne, kolorowe kropki. Jednak największą atrakcją było wyzwanie przygotowane przez wychowawczynię na placu zabaw: uczniowie musieli podążać po śladach kropek, szukając ukrytych zadań ruchowych, które należało wykonać. Finałem było stworzenie na asfaltowym boisku kolorową kredą kropkowych obrazów
Uczniowie starszych klas również włączyli się w obchody Dnia Kropki i na zajęciach plastycznych wykonali po kierunkiem pani Eweliny Hamery "kropkowe" prace. Wszyscy mogli też pozować do zdjęć w specjalnej fotobudce przygotowanej przez panią Annę Wacińską.

Utworzono dnia 26.09.2023, 09:02

Wszystkich: 19312