Utworzono dnia 18.09.2022

W dniu 15. 09. 2022 roku w naszej szkole odbył się ,,Dzień Kropki". Wzięły w nim udział klasy I-IV z wychowawcami: Katarzyną Bernaciak, Moniką Dziubą- Łucka, Katarzyną Kaszycka i Anną Wacińską. Dzień Kropki to święto, które uczy młodych ludzi wsłuchiwać się w siebie, buduje ich poczucie wartości i przygotowuje do odnajdywania własnych, niepowtarzalnych talentów. Tego dnia uczniowie klas wspólnie z paniami wzięli udział w wielu zabawach,wykonując różne zadania,których główną bohaterką była oczywiście kropka. Uczniowie ponadto oglądali film,który zapoznał ich z historią kropki, wysłuchali wiersza, a na koniec tego ciekawego dnia wykonali pracę plastyczną.Ależ było wesoło...

Uczniowie starszych klas również włączyli się w obchody Dnia Kropki i na zajęciach plastycznych wykonali po kierunkiem pani Eweliny Hamery "kropkowe" prace.

Utworzono dnia 18.09.2022, 16:30

Wszystkich: 19301