Utworzono dnia 09.03.2023

W dniu 8 marca w Szkole Podstawowej w Adamowie dla wszystkich pań dużych i małych została przygotowana niespodzianka przez przedstawicieli Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie zaprosili rano społeczność szkolną i nauczycieli na salę gimnastyczną. Występ rozpoczął Radosław Paterek z klasy V śpiewająć: „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”. Kolejny występ przygotowały dziewczynki z klasy III: Laura Piotrowska i Hanna Paprot, które zaprezentowały zabawny skecz: „Pani ze wsi i pani z miasta”. Uczennice i uczniowie z klasy IV wystąpili w ciekawym układzie tanecznym z kapeluszami. Na koniec Radosław Paterek i Jakub Boroń zaśpiewali „Sto lat” dla wszystkich pań. Po burzliwych oklaskach zgromadzonych przedstawiciele SSU poczęstowali wszystkich cukierkami, a panie nauczycielki dostały kwiaty. Pan Szymon Pocheć w imieniu męskiej części grona przekazał bukiet kwiatów i życzenia na ręce dyrektor szkoły, pani Teresy Szymczak.

Występ z okazji Dnia Kobiet przygotowała opiekunka SSU, pani Edyta Chodzyńska. Oprawą muzyczną zajął się pan Szymon Pocheć. Dekoracje wykonała pani Małgorzata Bednarska.

Utworzono dnia 09.03.2023, 12:05

Wszystkich: 19300