Dla Babć i Dziadków

Utworzono dnia 01.02.2024

21 i 22 stycznia to bardzo ważne dni w kalendarzu, bo wtedy wypada Dzień Babci i Dziadka. W naszej szkole ten dzień obchodzony był bardzo uroczyście. W środę 24 stycznia, zgromadzonych na sali gimnastycznej seniorów powitała dyrektor szkoły pani Teresa Szymczak. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością również Wójt Gminy Brody pani Marzena Biernat oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych pani Dorota Grudnicka-Glina. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klasy I i II zaprezentowali uroczy występ. Uczniowie pokazali na co ich stać. Uczcili babcie i dziadków nie tylko wierszem i piosenką, lecz także występem mini-orkiestry grającej na instrumentach i układami tanecznymi. Przedszkolaki zabrały natomiast seniorów w sentymentalną podróż do czasów PRL w inscenizacji pt. ,,Jak dziadek poznał babcię". Oklaskom i zachwytom nie było końca.

Finałem uroczystości było wręczenie własnoręcznie zrobionych przez dzieci prezentów i laurek. Pani Wójt złożyła zgromadzonym seniorom życzenia i poczęstowała wszystkich słodkościami.

Po przedstawieniu nadszedł czas na słodki poczęstunek, o który zatroszczyli się rodzice naszych dzieciaków, za co serdecznie im dziękujemy.

Wzruszeni seniorzy w towarzystwie swoich wnuków zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Uroczystość przygotowały panie: Katarzyna Bernaciak, Monika Dziuba-Łucka, Patrycja Walkiewicz i Małgorzata Bednarska.

Dla Babć i Dziadków

Utworzono dnia 01.02.2024, 10:13