"Czerwony Kapturek"-starsi dla maluchów

Utworzono dnia 18.03.2017

W Szkole Podstawowej w Adamowie uczniowie klasy VI oraz ich wychowawczyni Sylwia Pacek przygotowali bardzo interesujący występ dla klas 0 – III. Uczniowie bardzo zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Próby ruszyły już w ferie. Młodzi artyści pracowali nie tylko nad swoimi rolami, ale także nad strojami i dekoracjami do przedstawienia, które łącznie z kurtyną wykonali samodzielnie. Maluchy obejrzały historię Czerwonego Kapturka w dniu 14 marca. Baśń bardzo im się spodobała, a warto dodać, że aktorami byli nie tylko uczniowie, ale także ich wychowawczyni, która wzięła na siebie rolę narratora. Po występie maluchy otrzymały jeszcze od aktorów prezent w postaci kolorowanek z Czerwonym Kapturkiem. Dwa dni po szkolnej premierze młodzi artyści wybrali się do Szpitala w Starachowicach, by wystąpić przed dziećmi przebywającymi na oddziale pediatrii, gdzie przedstawienie, podobnie jak w szkole, bardzo się spodobało. Aktorzy zostali nagrodzeni za swój sceniczny trud słodkościami z rąk pani kierownik pediatrii, Elżbiety Łazarskiej – Myśliwskiej.

Oprócz występu dla młodszych klas oraz w szpitalu, za radą pani dyrektor Teresy Szymczak, uczniowie mają zamiar umilić czas przedstawieniem rodzicom i dzieciom, którzy przyjdą zapisać się do klasy 0 i I.

Czerwony Kapturek

Utworzono dnia 18.03.2017, 16:05

Uczniowie klasy VI wystąpili dla maluchów z pięknym przedstawieniem. Zdjęcia ze starachowickiego szpitala dzięki uprzejmości pani Sylwii Pocheć.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 19384