Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka

Utworzono dnia 07.12.2023

Inspekcja Transportu Drogowego realizuje kolejną edycję projektu „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”. Publiczna Szkoła Podstawowa w Adamowie zgłosiła swój udział w tym przedsięwzięciu. W jego ramach uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klasy I i II wzięli udział w atrakcyjnych zajęciach zorganizowanych na terenie szkoły. Spotkanie z edukatorami ITD i ulubieńcem najmłodszych – maskotką ITD Krokodylkiem Tirkiem, to wspaniała wspólna zabawa podczas której najmłodsi poznają podstawowe zasady ruchu drogowego obowiązujące pieszych.Dla wszystkich uczestników lekcji ITD przygotowała upominki edukacyjno-odblaskowe, a społeczność szkolna otrzymała piękną, dużą maskotkę, Krokodylka Tirka. Obecnie jego miejscem zamieszkania jest sala oddziału przedszkolnego, a następnie sympatyczny gad zmieni miejsce pobytu i będzie "mieszkał" w salach klasy I i II.

Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka

Utworzono dnia 07.12.2023, 09:53