Atrakcyjne zmiany

Utworzono dnia 12.10.2023
W ostatnim czasie na terenie naszej szkoły nastąpiły duże zmiany. Dzięki przychylności Pani Wójt Marzeny Bernat dokonano modernizacji części placu szkolnego. Pod wiatą został położony nowy odcinek kostki brukowej, który w znaczący sposób zwiększy bezpieczeństwo uczniów oraz z pewnością poprawi komfort użytkowania. Dodatkowo dzięki nieocenionej pomocy Pani Wójt została wykonana renowacja jednej z zewnętrznych ścian budynku znajdującego się na terenie szkoły. Obie inwestycje świetnie wkomponowały się w całościowe zagospodarowanie placu szkolnego i będą służyć uczniom przez długie lata.
Cała społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Adamowie składa serdeczne podziękowania na ręce Pani Wójt Marzeny Bernat.

Atrakcyjne zmiany

Utworzono dnia 12.10.2023, 09:43