Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Adamowie

Sportowiec roku

Utworzono dnia 22.03.2017

Przez cały rok szkolny trwa konkurs na NAJLEPSZEGO SPORTOWCA.

Konkurs jest organizowany przez nauczyciela wychowania fizycznego - Edytę Chodzyńską. 

Celem konkursu jest:

- wyłonienie najlepszego sportowca w kategorii dziewcząt i chłopców w danym roku szkolnym 

- propagowanie sportu i rekreacji wśród uczniów szkoły

- aktywacja uczniów do reprezentowania szkoły w rozgrywkach sportowych oraz zajęciach pozalekcyjnych

 

Zasady konkursu:

We współzawodnictwie o tytuł najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Adamowie mogą brać udział uczniowie klas IV - VI. Konkurs trwa cały rok szkolny. Punkty przyznaje nauczyciel wychowania fizycznego - Edyta Chodzyńska. 

 

ZWINNOŚĆ

 

Dz

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK (sek)

PUNKTY

1

Walkiewicz D.

30.59

10

2

Żaczek A.

32.66

9

3

Łodej R.

35.86

8

4

Jałoszewska W.

38.41

7

5

Bernat E.

38.53

6

6

Podzielna K.

39.58

5

7

Bujnowska W.

39.62

4

8

Kubik J.

39.70

3

9

Polańska K.

42.08

2

10

Antoniok K.

43.26

1

 

Ch

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK (sek)

PUNKTY

1

Wójcik M.

32.53

10

2

Gębura K.

35.02

9

3

Jamroży I.

35.09

8

4

Pawłoś M.

37.06

7

5

Kępa J.

38.08

6

6

Stachowicz I.

38.80

5

7

Kumek F.

39.27

4

8

Jamski F.

40.68

3

9

Knafel D.

42.12

2

10

Bednarski M.

44.18

1

 

 

GIBKOŚĆ

 

Dz

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK (cm)

PUNKTY

1

Żaczek A.

53

10

2

Dziubińska M.

52

9

 

Jałoszewska W.

52

9

4

Jachacy K.

51

7

5

Łodej R.

51

7

6

Bujnowska W.

47

5

7

Kubik J.

44

4

8

Antoniok K.

43

3

9

Zapała P.

41

2

 

Imos L.

41

2

 

Ch

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK (cm)

PUNKTY

1

Stachowicz I.

48

10

2

Jamroży I.

44

9

 

Kumek F.

44

9

4

Woszczak M.

43

7

 

Bąk H.

43

7

6

Bednarski M.

41

5

7

Wójcik M.

40

4

8

Knafel D.

39

3

9

Kępa W.

36

2

 

Przygoda P.

36

2

TENIS STOŁOWY

 

Dz

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

PUNKTY

1

Walkiewicz D.

10

2

Żaczek A.

9

3

Żelazny O.

8

4

Kumek M.

7

5

Kubik J.

6

6

Jałoszewska W.

5

7

Bernat E.

4

8

Bujnowska W.

3

9

Jachacy K.

2

10

Strzelecka Z.

1

 

Ch

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

PUNKTY

1

Pawłoś M.

10

2

Lesiak G.

9

3

Kępa W.

8

4

Gębura K.

7

5

Kumek F.

6

6

Wójcik M.

5

7

Kępa J.

4

8

Jamroży I.

3

9

Woszczak M.

2

10

Knafel D.

1

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ

 

Dz

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK (metrach)

PUNKTY

1

Walkiewicz D.

12.25

10

2

Żaczek A.

11.50

9

3

Kumek M.

10.70

8

 

Podzielna K.

10.70

8

5

Łodej R.

  9.90

6

6

Jałoszewska W.

  9.60

5

7

Świderska W.

       9.30

4

8

Kubik J.

  9.20

3

 

Bernat E.

       9.20

3

10 

Jachacy K.

       8.70

1

 

Ch

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK (metrach)

PUNKTY

1

Wójcik M.

14.50

10

2

Jamski F.

11.20

9

3

Kępa J.

10.20

8

4

Pawłoś M.

10.00

7

5

Lesiak G.

  9.60

6

6

Stachowicz I.

  9.20

5

7

Wójcik S.

  9.10

4

8

Kępa W.

  8.80

3

9

Gębura K.

  8.40

2

 

Przygoda P.

       8.40

2

RZUT DO CELU

 

Dz

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK

PUNKTY

1

Bernat E.

14

10

2

Żaczek A.

10

9

3

Żelazny O.

9

8

 

Polańska K.

9

8

 

Jachacy K.

9

8

6

Walkiewicz D.

7

5

 

Kumek M.

7

5

8

Dziubińska M.

6

3

9

Łodej R.

5

2

 

Strzelecka Z.

5

2

Ch

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK

PUNKTY

1

Kumek F.

12

10

2

Stachowicz I.

9

9

3

Lesiak G.

8

8

 

Wójcik M.

8

8

5

Kępa W.

7

6

 

Woszczak M.

7

6

7

Stachowicz E.

6

4

8

Gębura K.

5

3

9

Pawłoś M.

4

2

 

Jamski F.

4

2

 

Kępa J.

4

2

 

Wójcik S.

4

2

SKOK W DAL Z MIEJSCA

 

Dz

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK (m)

PUNKTY

1

Walkiewicz D.

1.89

10

2

Podzielna K.

1.85

9

3

Bujnowska W.

1.72

8

4

Dziubińska M.

1.71

7

5

Kubik J.

1.70

6

6

Kumek M.

1.66

5

7

Żaczek A.

1.65

4

 

Jałoszewska W.

1.65

4

9

Bernat E.

1.52

2

 

Olesińska K.

1.52

2

 

Ch

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYNIK (m)

PUNKTY

1

Wójcik M.

1.99

10

2

Jamski F.

1.97

9

3

Kępa J.

1.80

8

4

Pawłoś M.

1.79

7

5

Jamroży I.

1.62

6

6

Gębura K.

1.51

5

7

Juszczyk I.

1.48

4

8

Kumek F.

1.47

3

 

Bednarski M.

1.47

3

10

Stachowicz I.

1.45

1

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny