Utworzono dnia 25.10.2017

Udane mistrzostwa w Krynkach

Czwórka naszych uczniów: Roksana Łodej, Mikołaj Pawłoś, Maciej Wójcik, Jakub Kępa wzieli udział w Mistrzostwach Polski Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów w Biegach Górskich Systemem Anglosaskim.

Zawody odbyły się 30 września 2017 r. na terenie rezerwatu "Skały w Krynkach".

Uczniowie mieli okazję zobaczyć i uczestniczyć w tego typu imprezie sportowej i takiej randze.

Najlepiej z naszych uczniów pobiegł Mikołaj Pawłoś, który zajął 9 miejsce, następnie był Jakub Kępa 11 miejsce a 14 miejsce zajął Maciej Wójcik. Natomisat Roksana Łodej była 16 w kategorii dziewcząt starszych. Należy pamiętać że w zawodach uczestniczyło 119 biegaczy z 21 drużyn.

Nasi uczniowie biegali na 1 km z przewyższeniem o 30 m. Trasa była bardzo trudna technicznie, najwięcej wysiłku kosztował biegaczy stromy podbieg koło skałek.

Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze. Pani Edyta Chodzyńska nauczyciel wychowania fizycznego była bardzo zadowolona z miejsc osiągniętych przez uczniów.

Utworzono dnia 25.10.2017, 08:09

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.