Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Utworzono dnia 26.06.2020

W dniu 26 czerwca w Szkole Podstawowej w Adamowie zakończył się rok szkolny 2019/2020. ze względu na obecne warunki było to zakończenie inne niż wszystkie. Uczniowie nie mogli, niestety, spotkać się w większej grupie, czy porozmawiać po wyjściu ze szkoły. Poszczególne klasy spotykały się z wychowawcami na sali gimnastycznej w różnych godzinach. Każdą grupę witała pani dyrektor, Teresa Szymczak, życząc udanych wakacji i gratulując szkolnych sukcesów.

Klasa VIII, która żeganła się z murami szkoły, podziękowała pani dyrketor, wychowawczyni Iwonie Kozdębie i wszystkim nauczycielom w ciepłych słowach za wiele wspólnych lat nauki i zabawy w szkolnych murach. Wychowawczyni klasy VII, pani Małgorzata Kusiak – Wiecha, w imieniu swoich wychowanków wręczyła ósmoklasistom piękne pamiątki: poduszki z ich imionami.

Warto dodać, że klasa VIII zakończyła ten rok z największymi sukcesami w nauce. Emilia Bernat, która osiągnęła najwyższą średnią – 5,44 otrzymała Nagrodę Wójta. Poza tym sześcioro uczniów tej klasy: Emilia Bernat, Emilia Góra, Wiktoria Jałoszewska, Wiktor Kepa, Igor Stachowicz i Jakub Szewczyk otrzymali nagrody dyrektora szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce.

Gdy zabrzmiał ostatni szkolny dzwonek wszyscy udali się na zasłużone wakacje, życząc sobie, byśmy mogli spotkać się po nich w lepszej rzeczywistości.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Utworzono dnia 26.06.2020, 15:24

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 19082