Wizyta Mikołaja

Utworzono dnia 05.12.2020

W Szkole Podstawowej w Adamowie uczniowie z zerówki niecierpliwie wyglądali przybycia Mikołaja. Razem ze swoją wychowawczynią, panią Patrycją Wawrzkiewicz starannie przygotowywali się na jego przyjście. Przede wszystkim, maluchy widząc piękną, dużą choinkę przed swoją salą, postanowiły ją udekorować własnoręcznie wykonanymi bombkami. Następnie, wiedząc, że Mikołaj ma dużo pracy i może być zmęczony i głodny, dzieci przygotowały dla niego ozdobione przez siebie pierniki. Na koniec, dzieci samodzielnie wykonały z gotowych elementów małe mikołaje. Święty Mikołaj był na pewno zadowolony z ich wysiłków, bo maluchy odkryły pod choinką worek prezentów, a także listo od świętego, specjalnie dla nich. Na koniec tego dnia dzieciaki z zerówki pozowały wspólnie pod wielką podobizną Mikołaja na szkolnym korytarzu.

Wizyta Mikołaja

Utworzono dnia 05.12.2020, 15:59