Święto Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 25.10.2022

W dniu 12 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Adamowie odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Przygotowały ją panie: Edyta Chodzyńska i Małgorzata Kusiak – Wiecha. Oprawą muzyczną zajął się pan Szymon Pocheć, a choreografią układów tanecznych pani Edyta Chodzyńska. W sali gimnastycznej zgromadzili się wszyscy uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz dyrektor szkoły, pani Teresa Szymczak.

W przedstawieniu udział wzięli uczniowie klas IV, V, VI i VIII oraz przedstawiciele Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Akademia rozpoczęła się piosenką oraz tanecznym występem dziewcząt z klasy VI i VIII. Następnie wystąpili uczniowie klasy VIII, którzy w zabawnej scence komediowej przedstawili lekcję wychowawczą w pewnej klasie. Gdy ucichły śmiechy i brawa uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom. Każdy pedagog został wyróżniony i obdarowany przez uczniów figurką sowy z pięknym cytatem. Nie zabrakło także życzeń od Rady Rodziców. Finałem przedstawienia był kolejny układ taneczny. Na koniec nadszedł czas na docenienie pracy pedagogów. Dyrektor szkoły, pani Teresa Szymczak wręczyła nagrody dyrektora nauczycielkom: Edycie Chodzyńskiej, Katarzynie Bernaciak, Małgorzacie Kusiak – Wiesze, Katarzynie Pocheć, Ewelinie Hamerze, Sylwii Zapale, Patrycji Walkiewicz i Iwonie Kozdębie. Nagrodę Wójta otrzymała pani Anna Wacińska.

Na koniec pani dyrektor złożyła życzenia dalszej owocnej pracy dla całego grona pedagogicznego.

Święto Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 25.10.2022, 09:30

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 19082