Światowy Dzień Życzliwości

Utworzono dnia 20.11.2020

W dniu 21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości. W Szkole Podstawowej w Adamowie stał się on już tradycją. Zorganizowały go panie: Katarzyna Pocheć, wychowawczyni klasy V oraz Edyta Chodzyńska, opiekun Szkolnego Samorządu Uczniowskiego.

Ze względu na sytuację pandemiczną w tym roku uczniowie i ich wychowawcy o wiele wczesniej zabrali się za przygotowanie plakatów związanych z Dniem Życzliwości. Obecnie zdobią one korytarze szkolne i przywracają nadzieję, że niedługo znowu na nich wszyscy się spotkamy. Z radnosnych zdjęć uczniów pozujących z plakatami oraz wykonanych przez klasę 7 komputerowych grafik, powstał szkolny fotokolaż na Dzień Życzliwości. Drugi fotokolaż w imieniu Samorządu Uczniowskiego wykonał jego przewodniczący, Dawid Cholewiński. W tym dniu cała społeczność szkolna chciałaby wszystkim przekazać jak najwiecej życzliwych myśli, słów i nadziei, że niedługo nadejdą lepsze czasy.

Światowy Dzień Życzliwości

Utworzono dnia 20.11.2020, 16:33

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 19082