Sukces Leny

Utworzono dnia 12.04.2021

Uczennica VIII klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Adamowie im. Kornela Makuszyńskiego Lena Imos odniosła sukces w tegorocznym konkursie kuratoryjnym i uzyskała tytuł finalistki VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Aby osiągnąć ten tytuł Lena musiała z powodzeniem przejść etap międzyszkolny, a następnie etap rejonowy konkursu. Do etapu trzeciego i ostatniego – wojewódzkiego – zakwalifikowało się tylko czworo uczniów z powiatu starachowickiego, w tym nasza uczennica. Część ta odbywała się w III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi w Starachowicach.

Warto dodać, że spośród uczestników powiatu starachowickiego Lena osiągnęła najwyższy wynik.

Nad przygotowaniami uczennicy czuwała nauczycielka języka angielskiego pani Małgorzata Kusiak – Wiecha, a szkoła zadbała o zapewnienie koniecznych publikacji anglojęzycznych.

Gratulujemy Lenie Imos talentu i życzymy dalszych sukcesów oraz powodzenia na egzaminie ósmoklasisty!

Wszystkich: 19252