Spotkanie autorskie on-line

Utworzono dnia 27.10.2022

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole dnia 24 października odbyło się spotkanie autorskie on-line dla klas I-V z panem Waldemarem Cichoniem. Dla dzieci było to niezwykłe przeżycie, bo mogły dowiedzieć się jak powstała zabawna seria książek "Cukierku, ty łobuzie!", skąd wzięło się imię głównego kociego bohatera i dlaczego pierwowzorem książkowych postaci jest rodzina pisarza oraz jego dwa koty. Pan Waldemar chętnie odpowiadał na zadawane pytania i dzielił się zabawnymi historiami ze swojego życia osobistego. W pewnym momencie na ekranie pojawiła się nawet kotka Tradycja, która również jest bohaterką "kociej" serii.

Uczniowie, którzy zamówili książki pana Waldemara Cichonia otrzymają je z autografami autora. Uczestnicy spotkania byli zachwyceni i pewne jest, że nawet ci, którzy dotychczas nie przeczytali książek Waldemara Cichonia, będą pytać o nie w szkolnej bibliotece.

Organizatorkami spotkania były panie Katarzyna Wlazłowska, Monika Dziuba-Łucka i Katarzyna Kaszycka.

Spotkanie autorskie on-line

Utworzono dnia 27.10.2022, 09:29