"Pszczela" lekcja

Utworzono dnia 20.05.2021

W dniu 20 maja jest obchodzony Światowy Dzień Pszczół. Jest to dobra okazja, żeby przypomnieć jak ważną rolę dla środowiska pełnią te małe, pożyteczne owady. Bez nich wzrost większości roślin nie byłby możliwy, a w ostatnich latach ich liczba maleje w zastraszajacym tempie przez ingerencje człowieka. Dlatego ważne jest, by młode pokolenie wiedziało, że ochrona pszczół jest dla naszej przyszłości priorytetem.

Pszczela lekcja

Utworzono dnia 20.05.2021, 18:14