Laboratoria Przyszłości - Klocki Korbo

Utworzono dnia 29.09.2022
Misją programu Laboratoria Przyszłości jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą sprzyjały odkrywaniu talentów uczniów i będą rozwijały ich zainteresowania. W naszej szkole rozpoczęliśmy lekcje pełne przygód, z nowoczesną technologią, którą nauczyciele będą wykorzystywać na wybranych zajęciach lekcyjnych. Pierwsze lekcje tego typu odbyły się w klasie III. Dzieci za pomocą klocków Korbo mogły ćwiczyć umiejętności kodowania, odwzorowywania wzoru, a następnie mogły samodzielnie układać kody dla swoich rówieśników. Trzecioklasiści tworzyli także swoje wspaniałe i zadziwiające budowle. Na zajęciach uczniowie nie tylko mogli rozwijać logiczne myślenie, ale także ćwiczyli motorykę małą, koordynację wzrokowo-ruchową, umiejętności odwzorowywania kodu, kształtowali wyobraźnię przestrzenną oraz ćwiczyli swoją cierpliwość. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zajęcia ????

Laboratoria Przyszłości - Klocki Korbo

Utworzono dnia 05.10.2022, 13:18