Klub naukowy dla pierwszaków

Utworzono dnia 22.02.2021

W Szkole Podstawowej w Adamowie powstał klub naukowy „Sówki - Makówki”.

Uczniowie z klasy pierwszej, włączyli się w projekt Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza„ Być jak Ignacy” - „Nauka to przyszłość” i przystąpili do realizacji trzeciego etapu pod hasłem „Transport”.

Celem projektu jest popularyzacja nauki oraz dokonań wybitnych polskich naukowców wśród uczniów szkół podstawowych. Trzeci moduł, realizowany przez pierwszoklasistów zakłada zapoznanie uczniów z 4 lekcjami: „Historia transportu”, 'Transport miejski”, „Smart City”, „Transport i miasta przyszłości”. Lekcje zawierają wiele ciekawych informacji i ćwiczeń do wykonania. Podsumowaniem trzeciego etapu będzie przygotowanie makiety pojazdu przyszłości. Opiekunami projektu są panie: Anna Wacińska, Monika Dziuba – Łucka, Ewelina Hamera, Katarzyna Kaszycka.

Klub naukowy dla pierwszaków

Utworzono dnia 22.02.2021, 17:17