Dzień Nauczyciela 2016

Utworzono dnia 27.12.2016

W dniu 13 października w Szkole Podstawowej w Adamowie uczniowie klas V i VI pod kierunkiem pań: Krystyny Kwiecień, Edyty Chodzyńskiej i Małgorzaty Kusiak przygotowali świąteczną akademię dla nauczycieli. Uczniowie w formie żartobliwych wierszy i piosenek złożyli nauczycielom życzenia, a następnie zaprosili ich do tanecznego korowodu. Występ uatrakcyjniły popisy taneczne dziewczynek z klasy V i VI przygotowanych przez panią Edytę Chodzyńską. Najciekawszym elementem występu była Szkolna Gala Oskarów, które po przejściu, na wzór aktorów z Hollywood, przez czerwony dywan otrzymali wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły.

Po występach uczniów głos zabrała dyrektor szkoły, pani Teresa Szymczak, która podziękowała gronu pedagogicznemu za pracę. Najlepsi otrzymali nagrody dyrektora.

Oprócz pracowników szkoły w uroczystości wzięli udział przedstawiciele Rady Rodziców, którzy do życzeń złożonych pedagogom w dniu ich święta dołączyli kwiaty dla nauczycieli.

Dzień Nauczyciela 2016

Utworzono dnia 27.12.2016, 16:02

W tym roku Szkolny Samorząd Uczniowski sprawił nauczycielom niespodziankę: mogli poczuć się jak gwiazdy i przejść się po czerwonym dywanie

Wszystkich: 19299