Dzień Jabłka

Utworzono dnia 28.09.2022

We wrześniu obchodzimy Dzień Jabłka. Jest to chyba najpopularniejszy owoc na świecie, a wpływ na to ma nie tylko wspaniały smak, różnorodność odmian, ale i bogata symbolika. W naszej szkole koordynatorkami obchodów były panie: Anna Wacińska i Ewelina Hamera. W poniedziałek na lekcji wychowawczej klasa IV zajmowała się smakowitymi przygotowaniami: uczniowie robili sok jabłkowy, tarli owoce na szarlotkę, a następnie udali się do zerówki, by poczęstować maluchy sokiem jabłkowym.

Na drugi dzień w całej szkole od rana pachniało jabłkami. Czwartoklasiści otworzyli jabłkowy stragan, w którym sprzedawali pyszny sok i szarlotkę. Każdy uczeń mógł zapozować do zdjęcia w specjalnie przygotowanej fotobudce w kształcie jabłka.

Dzień Jabłka

Utworzono dnia 28.09.2022, 10:23

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 19081