Utworzono dnia 14.10.2020

Ze względu na aktulaną sytuację, obchody Święta Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej odbyły się w warunkach reżimu sanitarnego. Uczniowie uczestniczyli w dwóch konkursach związanych z Dniem Nauczyciela, a najlepsi z grona nagrody i wyróżnienia odebrali w gabinecie pani dyrketor, Teresy Szymczak. Nagrodę Wójta otrzymała pani Katarzyna Bernaciak. Nagrody Dyrektora otrzymały panie: Edyta Chodzyńska, Małgorzata Kusiak – Wiecha, Iwona Kozdęba, Katarzyna Pocheć, Anna Wacińska, Krystyna Kwiecień. Wszyscy pedagogodzy otrzymali przygotowane przez uczniów z SSU pod kierunkiem pań: Edyty Chodzyńskiej i Małgorzaty Kusiak - Wiechy  czerwone róże z okolicznościowym wierszykiem na temat swojej pracy oraz słodki upominek od Rady Rodziców. Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim nauczycielom życzymy w dniu ich święta uśmiechu, pogody ducha i wytrwałości w tych trudnych czasach.

Utworzono dnia 14.10.2020, 09:32

Wszystkich: 19294