Czytanie w plenerze po raz drugi

Utworzono dnia 10.10.2021

Korzystając ze słonecznej, październikowej pogody panie: Katarzyna Kaszycka, nauczycielka polskiego i klas młodszych oraz wychowawczyni klasy II, pani Monika Dziuba – Łucka, zorganizowały dla uczniów z klas 0 – IV oraz oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Adamowie drugie spotkanie akcji czytelniczej: Czytanie w Plenerze. Uczniowie ponownie usiedli przed szkołą w zacisznym miejscu i wysłuchali tym razem pięknej baśni „Calineczka” Hansa Christiana Andersena. Oprócz nauczycielek baśń czytali także poszczególni uczniowie. Na koniec uczniowie losowali pytania z kopert zawieszonych na gałęziach drzew i odpowiadali na znajdujące sie w nich pytania dotyczące baśni. Kolejne „spotkania wspólnego czytania” odbędą się już w szkolnym budynku.

Czytanie w plenerze po raz drugi

Utworzono dnia 10.10.2021, 16:44